Zeytinyağı

 

Zeytinyağı Akdeniz mutfağının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Zeytin ağacının meyvelerinin ezilip santrifüj yöntemi ile yağın posasından ayrıştırılması yöntemiyle elde edilen zeytinyağı vücuda çok faydalıdır. Ayrıca cilt ve saç güzelliği için de çok faydalı olan zeytinyağı adeta mucize bir besindir.

 

Asırlardır insanlar tarafından kullanılan zeytinyağı, insan doğasına en faydalı besinlerden biridir. Modern çağın üretip kullanıma sunduğu endüstriyel yağların aksine şifa kaynağı olan zeytinyağı aynı zamanda bir şifa kaynağıdır.

 

Zeytinyağının en sık kullanım alanı mutfaklardır. Salataların ve sebze yemeklerinin de vazgeçilmezidir. Bunların yanı sıra cilt maskelerinde de sıkça kullanılan zeytinyağı bu bakımdan cilt bakımı ürünlerinin içinde de yerini almıştır. Ayrıca saçlarını beslemek isteyen herkes muhakkak saç maskesi için zeytinyağını tercih etmelidir.

 

Günlük toplanan zeytinlerimizin, modern ve hijyenik tesislerimizde işlenmesi ile elde edilen zeytinyağlarımız, modern ve hijyenik ortamda ambalajlandıktan sonra, en doğal lezzetlerini hiç bozmadan dalından sofralarınıza taşıdık.

 

Ürünlerimiz sizlere sağlıklı, lezzet dolu bir deneyim sunacaktır. Afiyet Olsun…


1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR